Imprompty

Bądź zmianą której pragniesz

niedziela, 4 listopada 2012

Każdy jest sportowcem


Z wiadomości różnorakich - jakoś tak wczoraj przekroczyliśmy 5000 wyświetleń. Oczywiście, są webcomice które tyle nabijają każdego dnia, ale że tak zacytuję pewnego znajomego, "ten komiks jest taki undergroundowy".
Szczerze się przyznam, że nie przyszłoby mi do głowy żeby tak go określić.
Wciąż - to 5000 traktuję jako nielichy sukces i cieszę się, że tworzę coś co Wam się podoba. Sam zdumiony jestem ilością frajdy którą sprawia mi wymyślanie i "rysowanie" kolejnych impromptów.
W ramach integracji (i świętowania) wrzucam zdjęcie kanapki z boczkiem które przesłał mi jeden z czytelników. Jak sam zauważył "wędlina rozłożyła się w kształt symbolu Korpusów Gwiazdowych", a to przecież nie mógł być przypadek.


Z wiadomości jeszcze bardziej różnorakich - stwierdziłem, że jestem dorosłym mężczyzną narodowości polskiej, a jako takiemu przysługuje mi prawo do zamieszczenia swojego komiksu na topliście. Guzik do głosowania jest na dole, chociaż mam wrażenie, że zanim zacznie działać to moje zgłoszenie musi zostać zaakceptowane czy coś.

6 komentarzy:

 1. Zastanawiam się teraz, czy na pewno znam znaczenie słowa undergroundowy. Z grubsza się jednak zgadza.
  Ze zwyczajniejszych rzeczy, to guzik działa, co widać po chyba dziennym sortowaniu toplisty. Za to wyraz twarzy gościa po lewej jakby przeczy tytułowi, ale pasek ratuje pikowy narząd.
  Plusik na koniec za umieszczenie rysowania w cudzysłowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten narząd to miała być nerka. Przez dłuższą chwilę przeglądałem obrazki zwrócone przez Gugla aby dobrze przygotować się do dzieła jej narysowania, po czym stwierdziłem że i tak nie będzie widać co to. Machnąłem więc fasolkę z której coś zwisa. Jestem pewien, że na Medycznym podobnie ją określają.
   I właśnie zauważyłem, że Imprompty się pojawiły na liście. Fajno.

   Usuń
  2. Ja kiedyś googlowałam sedes do rysowania. Polecam googlowanie.

   Usuń
 2. Googlowałem googlowanie. Polecam polecanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Googlowałem raz googlowanie.
  Nie polecam.

  OdpowiedzUsuń